Ormož: »Mesto duhov se prebuja«
Kulturno društvo Ormož je v sredo, 2. junija, zvečer, pripravilo »javno vajo« na prostem, ki je glasbenikom in poslušalcem pomenila pobeg iz virtualnega sveta v resničnost. V okviru podaljšanega tedna ljubiteljske kulture sta se na Kerenčičevem trgu predstavili dve sekciji društva, skupina Septima in Trobilni kvintet Ormož.