Srečno, minimaturanti!
Eden zadnjih vrtčevskih dni pred vstopom v šolo, so hajdinski otroci preživeli na prijetnem sprejemu in druženju na občini.
Sprejem, ki ga občina Hajdina vsako leto pripravi za bodoče prvošolce, je zmeraj priložnost za prijetno druženje. Tudi letos so poskrbeli za nepozabno dogodivščino. Sprejem je prijazna popotnica na poti do novih izzivov.
Minimaturante iz Rdeče in Bele igralnice je najprej sprejel hajdinski župan Stanislav Glažar, ki jim je namenil nekaj spodbudnih besed. razveselili pa so jih tudi s pogostitvijo. Otroci in njihovi spremljevalci so si privoščili pizze in sladoled.
Takšna druženja in sprejemi bodočim prvošolcem zmeraj polepšajo skok v počitnice, ki bodo seveda zanje letos nekoliko drugačne. Vsi so se strinjali, da so polni pričakovanj in da bo 1. september, ko bodo prvič sedli v šolske klopi, zanje dejansko nekaj posebnega.
V vrtcu so sicer tudi druge, mlajše skupine minuli teden izvedle druženja s starši, z zabavo so se na vrtčevskem igrišču.
Pomagajte oblikovati Štajerski tednik!
Izpolnite kratko anketo in pomagajte izboljšati lokalne zgodbe.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.